fbpx

אודות

אודות ברקוס

חברת ברקוס איננה עוד 'משקיע על הקו',  ברקוס שזורה לתוך שוק הנדל"ן המקומי עם שיתופי פעולה רבים בין אנשי מקצוע ישראלים וקפריסאים בכל השלבים, החל מתכנון אדריכלי ועיצוב הפנים וכלה בניהול הפרוייקט. ההיכרות הטובה שלנו הן עם המשקיע הישראלי, בין אם זו ההשקעה הראשונה שלו ובין אם הוא משקיע רב ניסיון, והן עם התנודות וההתפתחויות העדכניות ביותר בשוק הנדל"ן הקפריסאי, מאפשרת לנו לזהות הזדמנויות פיתוח ויזמות בעיקר באיזורים האורבניים אך גם התיירותיים של קפריסין, ולהנגיש אותן לקונה הישראלי.

אנו מקפידים על תקן אירופאי מחמיר לבנייה בטוחה כנגד רעידות אדמה ובידוד איכותי מרעש ואקלים, דואגים לחומרי בנייה איכותיים ומפקחים על תהליכי הבנייה כולל עמידה ביעדים ובקרת איכות, כל זאת תוך שקיפות מלאה ועידכונים בזמן אמת לאורך כל הדרך לרבות מצלמה במעגל סגור 24/7 לצפייה בנכס מתי שתרצו, כך שתוכלו להיות בטוחים שהנכס שרכשכם נבנה, משווק ומנוהל בצורה האופטימלית ביותר תוך תשואה גבוהה ואפס מאמץ מצידכם.

עם ברקוס אתם אף פעם לא לבד,  ואם בכל זאת מתחשק לכם לבדוק אותנו, אנחנו במרחק 40 דקות ממכם, מצפים לראותכם ולהציג בפניכם את ההתקדמות שהשגנו עבורכם בכל שלב ושלב.

אריאל ברגר - מנכל ברקוס נדלן בקפריסין

אריאל ברגר, מנכ"ל ומייסד

אריאל ברגר, מייסד חברת ברקוס, הינו בוגר אוני ברסיטת מיאמי , ארה"ב , שם למד לתואר בניהול עסקים ושיווק . לאורך שנות הקריירה עסק בתעשיות שונות כולל אד-טק, היי -טק וצבר ניסיון רב בתחומים אלו. לאחר שהבין את הפוטנציאל הטמון באי קפריסין המשלב תמהיל אופטימלי של אקלים נוח, תרבות נינוחה ונעימה, הזדמנויות נדל"ן מרובות, תנופת פיתוח אורבני ומדיניות ממשלתית פתוחה, החליט לעבור ולהתגורר בו באופן קבוע עם משפחתו .

עם רזומה עשיר של עשרות פרוייקטים מוצלחים, ולאחר עשור של עשייה והבנה מעמיקה במגמות השוק הקפריסאי, זינקה חברת ברקוס לראש ענף היזמות בקפריסין וממשיכה למצוא פתרונות נדל"ן עבור משקיעים רבים, לפתח ולקדם תוכניות עירוניות ותיירותיות ולהתוות רשת ביטחון עבור יזמים ומשקיעים מנוסים וגם עבור קונים שזוהי להם עסקה ראשונה באי והם חסרים את הידע או הנסיון המתאימים.

חברת ברקוס מאמינה במחוייבות גבוהה ללקוח, תוך הקפדה על חדשנות, סטנדרט בנייה גבוה, ליווי צמוד של כל פרוייקט משלב התוכנית האדריכלית ועד לסיום הבנייה ברמת גימור גבוהה במיוחד. על מנת לע שות זאת חברת ברקוס גיבשה צוות ישראלי – קפריסאי שעושה הכל תחת קורת גג אחת , ומלווה כל משקיע מבחירת הנכס ורכישתו ועד לניהולו או למכירתו על פי רצונו ובקשתו .

נשמח לראותכם במשרד שלנו בקפריסין,

אריאל ברגר

מנכ"ל חברת ברקוס

 

כריסטוס כריסטו

מהנדס בנייה

פיני פטל

מהנדס בנייה

אלני כריסטו

ארכיטקטית

דימיטרי זוז

מעצב פנים

שוקי ליבוביץ

סמנכ"ל תפעול

קרן דהאן

מנהלת לקוחות

כריסטופורו

מנהלת משרד

פטרוס זכאריו

מעצב גרפי

ליטל חאבה

סושיאל מדיה

מילן פנוביץ

תמיכת IT

מה אומרים עלינו..

הנכס החדש שלכם בקפריסין נמצא במרחק של קליק אחד

אנא השאירו פרטים מלאים ואנו נחזור אליכם בהקדם