fbpx

איך לאתר הזדמנויות בקפריסין

חולמים על נכס בקפריסין אבל לא יודעים איך לבחור את ההזדמנות הנכונה עבורכם? בדיוק בשביל זה אנחנו פה. חברת ברקוס הינה חברת יזמות נדל"ן בקפריסין אשר מלווה משקיעים ישראלים ברכישת נכס באי ותשמח לעזור גם לכם להבין איך לאתר הזדמנויות בקפריסין וליהנות מתשואה גבוהה ללא דאגה. במאמר זה נסביר לכם כל מה שרציתם לדעת על בחירת נכס בקפריסין וכיצד להיות בטוחים שההשקעה שלכם נמצאת בידיים טובות.

 

נדל"ן בקפריסין היוונית

בעשור האחרון קפריסין עלתה על המסלול המהיר לצמיחה. ממשלת קפריסין החילה שורה של תוכניות פיתוח מקומיות ופתחה את שעריה בפני משקיעים זרים. כיום קפריסין נחשבת למקום החם ביותר להשקעות נדל"ן מאחר ותנופת הפיתוח ומדיניות המס המקלה משכה מאות חברות בתחומי תעשיה, הייטק וטכנולוגיה לפתוח סניפים באי ואיתם הגיעו אלפי מהגרים מכל רחבי העולם שבאו לחפש עבודה מעניינת ומחייה באי השליו בעל האקלים הים תיכוני הנעים. הביקוש לדירות נסק לשיאים בכל רחבי קפריסין, ובמיוחד בעיר לימסול  – עיר תוססת ומלאת חיים לאורך כל השנה.

המהווה את עיקר מוקד המשיכה עם קניונים מפוארים, הקזינו הגדול באירופה, פארקי תעשייה והייטק מתקדמים, נמל עמוס במיוחד הזקוק לאלפי ידיים עובדות וחופים קסומים. מדי שנה, בעונת התיירות, מכפילה לימסול את כמות התושבים שבה וכמות התיירות הנכנסת שוברת שיאים מדי שנה. נכון להיום השקעה בנדל"ן בקפריסין ובלימסול בפרט נחשבת להשקעה בטוחה, יציבה, עם תשואה מהגבוהות באירופה העומדת על בין 7% – 9% ועלייה מתמדת בביקושים לנדל"ן מכל הסוגים.

 

איך לאתר הזדמנויות בקפריסין

על אף הביקוש הרב והעלייה במספר הפרוייקטים למגורים, לתיירות ולתעשייה, לא כל עסקה בקפריסין בהכרח תוכתר בהצלחה. על מנת שעסקת נדל"ן תהיה מוצלחת ותבטיח תשואה גבוהה חייבים להתקיים מספר תנאים חשובים:

  • אמינות היזם – לא משנה כמה יפה הפרוייקט על הנייר, אמינות היזם היא המרכיב העיקרי והחשוב ביותר, שהרי אם היזם פושט לפתע את הרגל או 'שוכח' להצטייד בכל האישורים המתאימים, כל החלומות שלכם יהפכו לפתע לסיוטים ולא בטוח שתוכלו לקבל את כספכם בחזרה. לכן חשוב מאד לבחור ביזם אמין שמאחוריו עשרות פרוייקטים מוצלחים קודמים.

 

  • איכות הבנייה – קפריסין חברה באיחוד האירופאי, משל כך היא מחוייבת לסטנדרט בנייה אירופאי הכולל הגנה מפני רעידות האדמה, בידוד מפני אקלים ורעש ועוד. כמו כן, איכות חומרי הבנייה הינו חשוב במיוחד כדי שהנכס שלכם ישמש אתכם שנים ארוכות ללא תקלות.
  • מיקום – גם אם בחרתם ביזם אמין וחומרי הבנייה מעולים, המיקום של הנכס יקבע במידה רבה את התשואה שתקבלו עליו. נכס הממוקם באיזור מרכזי בלימסול או לחילופין לאורך חופי הים יהיה מבוקש מאד בשל הקרבה למקומות עבודה ובילוי, ולעומת זאת נכס הממוקם באיזור מרוחק מן העיר עלול להיות מעט בעייתי.

 

  • ליווי לאורך כל התהליך – בין אם אתם משקיעים מנוסים ובין אם אתם מגששים את צעדיכם הראשונים בעולם הנדל"ן, אתם זקוקים לאיש מקצוע מיומן ומנוסה המעורה היטב בשוק הנדל"ן הקפריסאי אשר יערוך סיורים מודרכים באי לאיתור נכסים, יפגיש אתכם עם עורכי דין ונציגי בנקים מקומיים ויסייע לכם לרכוש את הנכס לאורך כל שלבי התהליך.

 

  • ליווי לאחר רכישה – לא פחות חשוב מכל אלו הינו הליווי שלאחר הרכישה. גם לאחר שהפכתם לבעלי נכס בקפריסין, בוודאי יהיו לכם הרבה מאד שאלות, וסביר שתרצו להתייעץ בנושאים כגון מחייה בקפריסין, מציאת שוכרים או קונים לנכס שלכם. לכן מומלץ ביותר לבחור ביזם אשר מלווה את המשקיע גם לאחר הרכישה לטיפול בכל הנושאים הללו באופן מקצועי.

 

ברקוס – בונים לכם הזדמנויות נדל"ן בקפריסין

חברת ברקוס יזמות נדל"ן בקפריסין הוקמה על מנת לספק מענה למשקיע הישראלי המעוניין לרכוש נכס בקפריסין. צוות ההנהלה הבכיר של ברקוס בחר בקפריסין להיות מרכז חייו ומתגורר בה עם משפחתו, כך שאנחנו תמיד בשטח. חברת ברקוס יוזמת פרוייקטים של נדל"ן למגורים באיזורים המרכזיים והמבוקשים ביותר בעיר לימסול והסביבה, בתים פרטיים ודירות, ומעורבת בכל שלבי הפרוייקט משלב רכישת הקרקע ועד למסירת המפתחות למשקיעים. אנחנו לא מתחילים בבניית פרוייקט לפני שדאגנו תחילה למימון מלא, כך שאנו תמיד בונים על קרקע יציבה.

בנוסף, חברת ברקוס מאמינה בשקיפות מלאה לכל משקיע, מלווה ומייעצת בכל שלב ושלב של הרכישה בין אם אתם משקיעים מיומנים ומנוסים ובין אם אתם משקיעים מתחילים, מעדכנת ומפקחת על תהליכי הבנייה ועל עמידה ביעדים, וישנה גם אפשרות לצפייה במצלמות סגורות 24/7 כמו גם לבקר בנכס מתי שרק תרצו. אנו מלווים כל משקיע לסיור בעיר לבחירת נכס מתאים על פי יכולותיו, צרכיו ורצונותיו, ו'תופרים' חליפות נדל"ן לכל מידה. אנו דואגים להפגיש כל משקיע עם עורך דין מקומי, נציגי בנקים למשכנתאות והלוואות אם צריך, מלווים בכל נושא פתיחת חשבון בנק, הגשת מסמכים, מילוי טפסים וכיוצא בזה, וממשיכים ללוות גם לאחר הרכישה על ידי מתן ייעוץ, ניהול נכסים וסיוע במכירת הנכס. עם ברקוס, אתם תמיד עם יד על הדופק, ויש לכם על מי לסמוך.

איך לאתר הזדמנויות בקפריסין

 

שאלות נפוצות:

קפריסין היוונית הינה מדינה החברה באיחוד האירופאי על כל המשתמע מכך, והיא חווה גל של תנופת פיתוח שלא היה כדוגמתו בהיסטוריה של האי. קפריסין היוונית מדורגת גבוה מאד בטבלת האיזורים החמים להשקעת נדל"ן בעולם, והיא נמצאת רק במרחק של 40 דקות נסיעה מישראל. כיום, השקעה בנדל"ן בקפריסין ובלימסול בפרט, צפויה להציג תשואה של בין 7% – 9% כאשר מחיר דירה ממוצעת במרכז לימסול עולה כשליש מדירה דומה בתל אביב.

קפריסין הטורקית אינה חלק מן האיחוד האירופאי, ונשלטת על ידי טורקיה. המטבע המקומי הינו לירה טורקית, ותנופת הפיתוח והקידמה שחווה קפריסין היוונית למעשה פוסחת עליה. אף על פי שמחירי הדירות שם זולים מאד, התשואה שם נותרת נמוכה ואין ערבות לבטחון המשקיעים הישראלים המעוניינים לבקר במקום ולראות את הנכס מקרוב.

חברת ברקוס יזמות נדל"ן בקפריסין יוזמת ובונה פרוייקטי בינוי למגורים רבים בקפריסין ובלימסול בפרט. החברה מושקעת בכל פרוייקט משלב רכישת הקרקע, הגשת התוכניות וכלה במסירת המפתחות למשקיע. גם לאחר הרכישה ברקוס ממשיכה ללוות את המשקיע בסיוע בניהול הנכס ומכירתו, ולכל בקשה או שאלה שיש לו. תוכלו להצטרף לסיור מודרך ברחבי קפריסין על ידי נציגי החברה ולבחור את הנכס המועדף עליכם מן ההיצע הרב, ולהשקיע בתבונה בנדל"ן בקפריסין.

כאשר אתם ניגשים לבחור נכס בקפריסין חשוב מאד לבדוק שפניתם לקבלן או יזם מוכר ואמין, שאיכות הבנייה עומדת בתקנים האירופאים המחמירים שקפריסין מחוייבת להם כגון הגנה מפני רעידות אדמה, בידוד אקלים ורעש ועוד. כמו כן, חשוב לבחור בנכס הנמצא קרוב לאיזורי בילוי ועבודה כמו למשל במרכז העיר לימסול או לחופיה, כך שיהפוך במהרה להיות מבוקש ותוכלו לזכות לתשואה נאה מהשכרתו או מכירתו. תוכלו גם להתגורר בנכס אם תרצו, ולכן חשוב לבדוק את הסביבה ולראות שיש בה את כל מה שדרוש לכם למחיה.

יצירת קשר וייעוץ

השאירו פרטים ונחזור בהקדם

אולי יעניין אותך גם:

למה להשקיע בלימסול?

למה להשקיע בלימסול?

לימסול הינה העיר השניה בגודלה בקפריסין ומכונה בפי רבים "תל אביב של קפריסין". לימסול נמצאת בלב ליבה של תנופת הפיתוח והבינוי של קפריסין כולה, ובתוך

קרא עוד »
כלכלת קפריסין

כלכלת קפריסין

קפריסין, האי הסמוך ביותר לישראל, עבר בעשור האחרון מהפך כלכלי של ממש שהחל עם משבר עמוק וחריף והתפתח לשיא כלכלי של כל הזמנים ולגל אדיר

קרא עוד »
מיסוי נדל"ן בקפריסין

מיסוי נדל"ן בקפריסין

אחת ההחלטות החשובות שתעשו בחייכם היא כיצד להשקיע את ההון האישי שלכם כך שתזכו לתשואה גבוהה ולרווחים. קפריסין היוונית נמצאת כיום בעיצומו של גל פיתוח

קרא עוד »

הנכס החדש שלכם בקפריסין נמצא במרחק של קליק אחד

אנא השאירו פרטים מלאים ואנו נחזור אליכם בהקדם