fbpx

נכס בקפריסין – זו הדרך להגיע אליו

חולמים על נכס משלכם בקפריסין? באמצעות ברקוס חברה ליזמות נדל"ן בקפריסין, תוכלו גם אתם להגיע בקלות ובבטחה לנכס נדל"ן בקפריסין עם לווי צמוד לאורך כל הדרך וגם לאחר הרכישה, תשואה גבוהה, אפשרות לקבלת תושבות קבע באי, ובעיקר הרבה שקט נפשי ושלווה באחד האיים היפים ביותר בים התיכון –  רק ארבעים דקות טיסה מתל אביב. אז אם גם אתם חולמים על נכס בקפריסין – זו הדרך להגיע אליו. 

 

נכס בקפריסין – מדוע זה כל כך כדאי?

קפריסין נמצאת בעשור האחרון בתנופת בנייה ופיתוח שלא היה כדוגמתו בהיסטוריה של האי. ממשלת קפריסין מציעה הטבות מס, בירוקרטיה פשוטה, מערכת משפט יעילה ובמידה ואתם עומדים בקריטריונים – מסלול פשוט וקל לתושבות קבע באי המשמש קרש קפיצה לאזרחות קפריסאית בעתיד. עבור ישראלים רבים, הקירבה לאי מאפשרת גישה נוחה על מנת לעקוב מקרוב אחר תהליך הבנייה, ולאחר מכן, בניהול הנכס שרכשתם או מגורים בו באופן קבוע או זמני. כך שבאמצעות השקעה של החל מ – 1,200,000 ש"ח, שוויה של דירה ממוצעת בבאר שבע, תוכלו לזכות בתשואה של בין 7% -9% ומן האפשרות למקום מפלט קרוב מטרדות היום, היישר אל חופי התכלת הקסומים של האי והאוירה הים תיכונית הרוגעת.

 

לימסול – המקום הכי חם בקפריסין להשקעות נדל"ן

לימסול נהנית מיתרונות רבים מאד עבור משקיעים זרים, כמו גם ישראלים רבים. זוהי העיר השניה בגודלה בקפריסין והיא נמצאת בעיצומו של תהליך פיתוח מואץ. בין היתר נבנו בסביבתה קניונים מפוארים, הקזינו הגדול ביותר באירופה וגם פארקי תעשייה גדולים אשר מכילים את השמות והמותגים החמים והגדולים שפתחו בהם סניפים. בנוסף, לימסול הינה בעלת אחד הנמלים העסוקים ביותר בים התיכון אשר מהווה צומת דרכים מרכזית במעבר סחורות ממזרח למערב, וגם ספינות תיירות ענקיות נוהגות לבקר בו באופן תדיר.

בכל שנה בעונת התיירות, מליוני תיירים מציפים את חופי הזהב ואיזורי הבילוי של לימסול ומכפילים למעשה את כמות התושבים בעיר. מן הסיבות הללו, הביקוש לדירות בלימסול נמצא בשיא, עם אלפי מהגרי עבודה שבאים בעקבות מקומות העבודה החדשים שנפתחים, ועם תיירים שרוצים לחוות את העיר בסגנון אייר בי.אן.בי. רכישת נכס בלימסול כיום יכולה להתברר כהשקעה הנבונה ביותר שלכם, ובנוסף להשכרתו או מכירתו ברווח, תוכלו להשתמש בו לעצמכם לימי חופשה ואף למגורי קבע באי.

 

הטבות מס ותושבות קבע בקפריסין

ממשלת קפריסין מעודדת השקעות זרות באי, ולכן ישנן הטבות מס אטרקטיביות מאד למשקיעים זרים אשר רוכשים נכסי נדל"ן חדשים מיזמים מקומיים. בין היתר, בעת רכישת נכס בסכום העולה על 300,000 יורו פלוס מע"מ, ניתן לקבל תושבות קבע באי למשקיע ולמשפחתו, מה שמאפשר לו למעשה להתגורר באופן חוקי באי. זהו יתרון מדהים לכל מי שרוצה לבלות את שנות הפרישה שלו בשקט ובשלווה וליהנות מכל מה שיש לקפריסין להציע: חולות זהובים, נוף פראי, אקלים נפלא, אוכל טוב, מוסיקה נהדרת ובעיקר השקט והשלווה האופייניים לאיים ים תיכוניים המושפעים מן התרבות היוונית.

לאחר שבע שנות מגורים באי, ובמידה ואתם עומדים בקריטריונים, תוכלו להגיש בקשה לאזרחות קפריסאית שמשמעותה אזרחות אירופאית לכל דבר, על כל היתרונות שבכך. עם זאת שימו לב שתושבות הקבע אינה מקנה אישור עבודה בקפריסין ואותו צריך להפיק בנפרד.

 

רכישת נדל"ן בקפריסין – איך עושים את זה נכון?

על מנת לרכוש נכס מניב בקפריסין וליהנות מתשואה גבוהה ושקט נפשי, חשוב לרכוש נכון. גם אם אתם משקיעים מנוסים וזו אינה רכישת הנדל"ן הראשונה שלכם, חשוב להעזר בגוף מקצועי ומיומן אשר מכיר היטב את הבירוקרטיה הקפריסאית ואת תהליכי רכישת נדל"ן באי. בדרך זו תוכלו לקבל ליווי וייעוץ מקצועי בכל שלב ושלב של תהליך הרכישה, לבוא לבקר באי ולקבל סיור מודרך בנכסים המוצעים למכירה ואשר מתאימים לתקציב ולטעם והסגנון האישיים שלכם. בדרך זו אתם אף פעם לא לבד בתהליך, ויש לכם על מי לסמוך שיסייע לכם בכל שאלה או כל בקשה שיש לכם לאורכו של התהליך.

 

נכס בקפריסין – זו הדרך להגיע אליו

חברת ברקוס יזמות נדל"ן בקפריסין ממוקמת בלימסול, העיר השניה בגודלה אשר נחשבת ל'תל אביב' של קפריסין, ונמצאת בלב תנופת הפיתוח והבניה של האי. ברקוס מנוהלת על ידי ישראלים אשר העתיקו את מרכז חייהם לקפריסין ומבלים באי את רוב זמנם. החברה יוזמת ומנהלת פרוייקטים של בינוי דירות ובתים פרטיים בסביבות העיר לימסול ומעורבת בהם משלב רכישת הקרקע ועד למסירת המפתחות, ומקפידה על בנייה בסטנדרט אירופאי גבוה הכולל בידוד מרעש ואקלים והגנה מפני רעידות אדמה. כאשר אתם רוכשים דירה או בית מברקוס יזמות נדל"ן, אתם רוכשים מן הטוב ביותר.

כמשקיעים תוכלו לקבל ליווי והדרכה בכל שלב ושלב של תהליך הרכישה, לרבות מפגשים עם עורכי דין ובנקאים מקומיים, שקיפות מלאה ועידכונים שוטפים על התקדמות הפרוייקט, ולאחר מסירת המפתחות תוכלו להמשיך להעזר בחברה גם לניהול הנכס, או מכירתו, על פי רצונכם.

נכס בקפריסין - זו הדרך להגיע אליו

שאלות נפוצות:

באמצעות פנייה לחברת יזמות נדל"ן בקפריסין אמינה ומנוסה כגון חברת ברקוס, תוכלו למצוא את הנכס שתמיד חלמתם עליו וליהנות ממקום מפלט פרטי משלכם באחד מהאיים היפים ביותר בים התיכון, וגם אפשרות לתשואה גבוהה מאחר והביקוש לדירות באי רק עולה ועולה. על מנת לרכוש דירה ממוצעת במרכז העיר לימסול תזדקקו לכ – 1,200,000 ש"ח, כמו עלותה של דירה בבאר שבע, אך על מנת להגיע לזכאות לתושבות קבע באי יש צורך בהשקעה מעל 300,000 יורו פלוס מע"מ. 

על מנת שהכסף שאתם משקיעים לא יונח על קרן הצבי, ולא תגיעו למצב של מפח נפש עקב אובדן הכסף בשל השקעה לא נבונה, מומלץ מאד להתייעץ עם חברת נדל"ן מקומית מנוסה ובעלת רקורד של הצלחות בהשקעה בנדל"ן בקפריסין. חברת ברקוס יזמות נדל"ן בקפריסין הינה חברה בעלת נסיון רב בניהול פרוייקטים מצליחים של דירות ובתים פרטיים בקפריסין, ויסייעו גם לכם להגיע לנכס משלכם באי.

קפריסין נמצאת כיום בתנופת פיתוח ובינוי, בעיקר בעקבות יישום תוכניות ממשלתיות לפתיחת קפריסין להשקעות זרות וזאת באמצעות הטבות מס אטרקטיביות למשקיעים זרים, משיכת חברות הייטק ותעשייה לפתוח באי סניפים, פיתוח הנמל בלימסול והגדלת כמות התיירים הנכנסת לאי. כל אלו תרמו רבות לפריחה ושגשוג כלכלי, שמתבטא בנהירה של מהגרי עבודה לתוך קפריסין מכל רחבי העולם, ולביקוש עצום לדירה בערים הגדולות שלה, ובפרט בלימסול. מן הסיבה הזו זוהי התקופה הטובה ביותר להשקעה באי, עם צפי לתשואה גבוהה מאד שלא ניתן למצוא כמוה בישראל.

לכל אחד מתאים להשקיע בקפריסין. באמצעות השקעה בשווי של דירה ממוצעת בבאר שבע תוכלו גם אתם ליהנות מנכס למגורים עצמיים, מעין מקום מפלט משלכם מטרדות היום יום, כ- 40 דקות טיסה בלבד מתל אביב, או לצורכי רווח מהשכרה או מכירה. עם זאת, על מנת להיות זכאים לתושבות קבע למי שמעוניין להתגורר באופן קבוע באי, יש להשקיע סכום של 300,000 יורו פלוס מע"מ.

יצירת קשר וייעוץ

השאירו פרטים ונחזור בהקדם

אולי יעניין אותך גם:

הנכס החדש שלכם בקפריסין נמצא במרחק של קליק אחד

אנא השאירו פרטים מלאים ואנו נחזור אליכם בהקדם